Galimatyáš

28.03.2017

TONITA
TONITA

Teda v hlavě mám pěkný galimatyáš. Je večer a můj mozek asi expolodoval. Ze zhora se ozývá "Já ci tolo nahoru" nebo to bylo včera? Dvojčata si jedou ve svém každovečerním souboji "kdo bude spát na mámě". TATO BEZ PYČ. Bác! Tonita zakopla v té tmě o kolo, které jsem tam donesl. Opatrné krůčky mých malých lásek na schodech bych poznal mezi tisíci. Co to bude? Lízátko! SUGAR GENERATION, rozsvítil se mi fialový neon v hlavě. Skvělé uspávání se odkládá.Dům nekonec pomalu utichá.  Sakra, že bych neměl o čem psát? 

K čemu je metr? Histogram je jako politik, lže do poslední chvíle. Pár doporučení jak točit videoklip. Sleeping on the vavřín. Moje hlava opět vybuchuje. Potřebuji dodělat scénář. 

Je ráno. Probudili mě dva něžné kompance do hlavy. Rudolf má velmi živé sny. Otevřu oko a jsem sám. Zavřu oko a vychutnávám si tu nenadálou možnost užít si postel sám. Ještě předtím si ale odlepím zbytek lízatka z čela.

Galimatyáš v mé hlavě pokračuje. Chtěl bych dnes udělat další vlog. Nápady potřebují ven, ale zatím stojím u souseda v chlívě a snažím se přesvědčit krávu at'se k nám otočí, aby ji Tonita dala jedno stéblo trávy, které cestou utrhla. Achhh a to je teprve dopoledne.

Když po sobě čtu tyto řádky, říkám si, že nejlepší scénáře píše život, ale musí se to upravit, aby tomu ostatní uvěřili.

Mějte se krásně. At'vám svítí dobré světlo.

Allan ŠUBERT